Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Asimilovat nebo deportovat. Není jiné řešení islámu v Evropě

18. 01. 2015 22:22:23
Na rozdíl od západní civilizace islám dlouhodobě nedevalvuje pojmy a nemění v průběhu doby jejich význam. Je to geniální systém pro silné, jak ovládat frustrované a slabé z vlastních řad a jejich prostřednictvím všechny ostatní. Islám byl a je násilnický, přízemní a pudový. Neuhýbá, neohýbá hřbet. Nepřipouští vícero výkladů základních textů a nepřipouští jejich změny. To vše mu dává sílu.

Stoupající počet násilných projevů islámu v Evropě i ve světě je logický a přes všechna prázdná politická slova Hollanda, Merkelové a jim podobných bude pokračovat. Vzrůstající síla těchto projevů jen odpovídá vývoji techniky a rušení hranic. Za lepší povědomost o tragédiích pak může rozvoj elektronických nástrojů ke sdílení informací a jejich snadnější dosažitelnost – a tím i ztížená možnost pro současné západní politické elity, které s islámem z důvodu vlastního prospěchu kolaborují, zatajit realitu. Ve skutečnosti islám byl a je stejný po celou dobu jeho existence. Je jen jednou z cest realizace naplnění lidské pudové touhy nadvlády, k čemuž sloužily, slouží a bezpochyby budou sloužit různé náboženské texty, deklarace či charty lidmi za tímto účelem zakládaných organizací a institucí.

Pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované. Aplikace Occamovy břitvy možná ještě zachrání naši kulturu. A proto: neexistují žádní umírnění muslimové. Jsou to jen lidé, kteří nemají koule na to, aby v současné době realizovali příkazy Koránu v plné jeho šíři a síle poslání. Nedělám si totiž iluze o tom, že i mezi muslimy jsou převážně tací, kteří využívají většinově raději svá práva, než aby si plnili své povinnosti. Prostě islám flákají. Nejsou umírnění, jsou jen slabí sami k sobě a pohodlní a na Korán kašlou. Zatím, než je někdo silnější z vlastních řad donutí.

Ano, těch slabých je opravdu víc, než těch, které vládnoucí západní elita účelově označuje za extrémisty. I to je přirozené lidskému druhu. Jenže právě v tom tkví jejich nebezpečnost. Dnes je někteří označují za umírněné, ale vůči čemu? A jak se zachovají, když nezastavíme ty neumírněné a ti umírnění se jednou, po dosažení kritického množství a tím bodu zlomu, postaví v Evropě vedle nich a dostanou na výběr „zabij, nebo zemři“? Na tuhle kartu, s úctou a respektem k našim předkům, fakt nevsadím.

Soužití islámu s křesťanstvím je z dlouhodobého hlediska nemožné, jakkoli chápu důvody, proč do poválečné Evropy muslimové přišli. Jako možné se soužití tváří výhradně a pouze do doby, než islám pustíte na vlastní půdě ze řetězu a počet muslimů přesáhne určitou hraniční mez. Vyprávět by o tom mohli lidé ve státech, kam jsme skrze bomby vyvezli náš pohled na svět a muslimům pomohli sesadit autoritářské režimy. Nakonec to vypadá, že jejich tvrdá sekulární ruka vůči islámu chránila i nás.

Asimilujme muslimy v Evropě, dokud je čas, a nové přistěhovalce už nepřijímejme. Součástí nápravy stavu nechť je explicitní uvedení neslučitelnosti šaríi a džihádu s naším právním řádem do základních listin státu, neboť je zjevné, že pouhé konstatování o křesťanských hodnotách je muslimy, soudě dle jejich veřejných vystoupení, vnímáno snad jen jako nějaká dočasnost. Nesouhlas s přijetím našich hodnot nechť se stane vstupenkou k deportaci. Domnívám se totiž, že je-li pro někoho imaginární postava víc, než vlastní život, je nebezpečím pro všechny okolo.

Autor: František Matějka | neděle 18.1.2015 22:22 | karma článku: 44.68 | přečteno: 5205x

Další články blogera

František Matějka

Referendum o Evropské unii bude. Není otázkou, jestli bude, ale kdy bude

Stále častěji zaznívají slova o tom, že lidé nemají na to se rozhodnout správně, což však v době vstupu do EU zjevně nevadilo. Pro volbu prezidenta přímé hlasy voličů nevadí, rozhodnout o osudu vlastního státu však už nesmí.

1.7.2017 v 19:00 | Karma článku: 48.19 | Přečteno: 12538 | Diskuse

František Matějka

Konec přešlapování. Střelci si budou muset vybrat. Buď ohnou hřbet, nebo si vyberou czexit

Zapomeňte na to, že nepřítelem EU je terorista s ilegální zbraní. Terorista slouží jako záminka k utahování šroubů. Nepřítelem EU je ve skutečnosti slušný občan členského státu, který má zbraň legální.

8.12.2016 v 11:05 | Karma článku: 48.70 | Přečteno: 24525 | Diskuse

František Matějka

Evropská komise navrhuje, aby dal stát povinně lidem práci. Tam už jsme byli. V padesátých

Brusel přišel s návrhem pilíře nových sociálních práv v EU. Držte si své peněženky. Stát by měl, mimo mnoho jiného, zajistit všem lidem po škole práci. Naše padesátá léta jsou zpět. Komunisté tomu tehdy říkali umístěnka.

22.11.2016 v 19:33 | Karma článku: 47.91 | Přečteno: 15574 | Diskuse

František Matějka

Kauza Brady. Když se dva perou a baví o ničem, třetí se smějí a řežou svobodu

Antichartista Bartoška zase podepsal, Krnáčová dala po prezidentovi Číny i Bradymu klíč od Prahy, na Staromáku mluví o svobodě lidé, kteří tlačí EU, a Vojtěch Dyk s mobilem vyrobeným v Číně bojuje za lidská práva.

30.10.2016 v 10:36 | Karma článku: 47.61 | Přečteno: 8819 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Prouza

Nafasujeme volební lístky, ale nehodíme je do urny, aby se ukázalo

Slov o ohrožení demokracie padlo dnes před volbou předsedy sněmovny na tuny. Balast, hodný pádu do zapomnění už ve chvíli vyslovení. Protože – podle činů poznáte je.

22.11.2017 v 20:47 | Karma článku: 29.13 | Přečteno: 734 | Diskuse

Karel Šindelář

Vzestup Andreje Babiše je logickým vyústěním současné ekonomické politiky

Pomyslná pražská kavárna už delší dobu hledá „viníky“ výsledků posledních parlamentních voleb. Ovšem Jiří Pehe ve svém komentáři zaperlil. Příčinou vzestupu Andreje Babiše je prý politika Václava Klause.

22.11.2017 v 19:48 | Karma článku: 23.42 | Přečteno: 606 | Diskuse

Tonička Plíšková

Drzé Sirény lžou a řvou

V politice, v médiích, v běžném životě, když nás potřebují obalamutit, využít a nechat nás narazit na tvrdou skálu. I zkušení námořníci ztroskotali, když podlehli vábivému hlasu Sirén. I dnešní zlé Sirény se ozývají...

22.11.2017 v 19:40 | Karma článku: 15.42 | Přečteno: 400 | Diskuse

Janis Sidovský

Marné čekání na chlapskou slušnost

Čekal jsem, že se pan poslanec zachová jako slušný chlap. A postaví se čelem k výrokům svého tajemníka. Místo toho jsem se dočkal naprosté ignorace.

22.11.2017 v 18:52 | Karma článku: 21.62 | Přečteno: 1088 | Diskuse

Vlastimil Dorotík

Kalousek chlastá v přímém televizním přenosu?

Nemohu si pomoct, ale nešlo to přehlédnout. Vypadalo to, že poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) chodil doplňovat inspiraci pro parlamentní diskusi do baru poslanecké sněmovny.

22.11.2017 v 18:50 | Karma článku: 37.79 | Přečteno: 1745 | Diskuse
Počet článků 1575 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 6490

František Matějka (*1970) je český bloger, držitel ocenění Bloger roku 2010, 2011 a 2012 na iDNES.cz. V roce 2013 se umístil na třetím místě, v letech 2014 a 2015 na místě druhém. Je předsedou celostátního politického hnutí Referendum o Evropské unii.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.