Lorde Baden-Powelle, islám infikoval už i Vaše skautské hnutí...

7. 08. 2011 19:47:47
Drtivá většina skautských organizací ve světě je postavena na křesťanských hodnotách. V roce 1940 zrušili skauting nacisté a po roce 1948 a následně 1970 ho zlikvidovali komunisté. Na největším setkání skautů na světě Jamboree si ho k obrazu svému pomalu obtáčí už i islám.

První Jamboree proběhlo v roce 1920 ve Velké Británii a o záchodech to tehdy podle mě opravdu nebylo. Muslim v té době (a v Evropě ještě dlouho potom) prostě v klidu přišel a sedl na mísu. Tedy pokud v té době členem skautů vůbec nějaký byl, což je s ohledem na základy skautingu velmi nepravděpodobné. Jenže od té doby se mnohé změnilo a my neustále ustupujeme. Hlavním smyslem skautského setkání je prý „poznávání lidí různých národností, kultur, jazyků a náboženství.“ Pokud má být takové poznávání založeno na tom, že místo seznamování s místními tradicemi a zvyky (a to včetně zvyků hygienických, neboť ty ke kultuře národů jednoznačně patří) si muslimové vydupou na pořadatelích turecké záchody a pořadatel se dokonce stydí za to, že ho to nenapadlo samotného, nemá to s původním smyslem vzájemného poznávání nic společného.

„Posláním hnutí je podporovat rozvoj osobnosti dětí a mladých lidí, jejich duchovních, mravních, intelektuálních, sociálních a tělesných schopností. Cílem je připravenost jedince plnit povinnosti k sobě samým, bližním, vlasti, přírodě a celému lidskému společenství.“ Posláním je tedy podporovat rozvoj, což je v přímém rozporu s islámem, který je ve svých hodnotách zakonzervovaný od doby svého vzniku a postupně má snahu roztahovat se po celém světě, čemuž my přihlížíme a v mnoha ohledech dokonce klopíme uši a ustupujeme.

jamboree.PNGKdyž přijedu někam na návštěvu, a Jamboree takovým místem pro návštěvu jednoznačně je, podřídím se zvykům a tradicím místních hostitelů. Nejenže považuji za neslušné, aby se místní přizpůsobovali mně, ale v mnoha státech světa mi dokonce hrozí za nepřizpůsobení se pokuta, vězení a u ortodoxních domácích i smrt. Když přijedou muslimové do Evropy, přizpůsobujeme se my.

Zakladatel skautingu, nositel řádů a vyznamenání Order of Merit, Order of St Michael and St George, Royal Victorian Order, Order of the Bath, důstojník britské armády, nejmladší brigádní generál a národní hrdina lord Robert Baden-Powell, který bojoval na přelomu 19. a 20 století v Indii a v Africe, se musí otáčet v hrobě, pokud vidí, kam až jsme to s tou politickou korektností a bílým praporem v ruce vstříc ideologii multikulturalismu a islámu dotáhli.


Muslimové na Jamboree, nechte těch keců a sedněte si normálně na náš záchod, pokud potřebujete, nebo běžte do lesa a pak po sobě ukliďte (více o konfliktu zde). Až se bude Jamboree pořádat v muslimské zemi (což se zatím ještě nikdy v historii nestalo - proč asi), dřepneme si my normálně nad záchod turecký a naplníme tím v klidu vzájemně smysl skautského setkávání, totiž normálního a neideologického poznávání lidí různých národností, kultur, jazyků a náboženství bez -ismů, aniž bychom to museli míchat v multikulturalistický koktejl. Ostatně když bychom dali podobným způsobem na jeden talíř vepřovou, jitrnici, kábuli, pudink, roastbeaf, kari, hranolky, knedlík, rýži, kebab a zeleninovou kaši, bude nakonec všem jedno, jaký záchod použijí. Hlavně aby byl blízko. Své by o tom mohli právě teď vyprávět v londýnské čtvrti Tottenham. Jenže tam už je, stejně jako na řadě jiných míst v Evropě, na hledání záchodů bez rozdílu vyznání pozdě.


PS: Málokdy se shodnu z Milošem Zemanem, nicméně výjimečně se podepisuji pod jeho větu „Umírněný muslim je protimluv, stejně jako je umírněný nacista.“
Aktuálně nabízím také článek:
Britský týdeník The Economist uveřejnil ve svém posledním čísle (zdroj ČTK) článek s názvem „Nepříjemná parta“ a Václava Klause označil za jednoho ze zlých mužů...
Mají jasno: Václav Klaus je zlý muž a člen nepříjemné party


.

Autor: František Matějka | neděle 7.8.2011 19:47 | karma článku: 42.10 | přečteno: 7618x

Další články blogera

František Matějka

Zažil jsem svobodu. Chci, aby moje děti měly šanci ji ještě ochutnat

Zažil jsem dobu, kdy auta měla pořádné motory. Policajt se na vás usmál, když jste na chopperu neměli helmu. Cigáro jste si, věřte nevěřte, zapálili v hospodě. Holky a kluci věděli, co a proč mají dole a neměli v tom bordel.

21.9.2019 v 21:36 | Karma článku: 48.46 | Přečteno: 11404 | Diskuse

František Matějka

Neskočme na klimatický alarmismus. Zničilo by nás to

Klimatický alarmismus je nebezpečnější, než si mnoho lidí připouští. Otevírá stavidla tzv. „nouze“, tedy stavu, pod který se legálně schovají zakázky z ruky bez výběrových řízení, krádeže a různé formy znárodňování. Ale nejen to.

19.8.2019 v 22:25 | Karma článku: 47.04 | Přečteno: 8742 | Diskuse

František Matějka

Slušný člověk po cizím nesáhne aneb veřejný versus soukromý majetek

Po vášnivé debatě o plošném zákazu kouření v restauracích a hospodách nakonec prohrála svoboda souboj s demokracií. A salámovou metodou přicházejí další oblasti. Aktuálně jsou na řadě například prázdné soukromé byty.

6.8.2019 v 20:05 | Karma článku: 46.07 | Přečteno: 5982 | Diskuse

František Matějka

Je po volbách do Evropského parlamentu. Reforma nebude, nic se nezměnilo

Máme po volbách do Evropského parlamentu. Protagonisté EU si otřeli čelo a oklepali se, protože mají další roky jisté. V oblastech, kde před volbami ubrali plyn, aby nenaštvali voliče, přidali teď do eurounijního auta nitro.

15.7.2019 v 11:30 | Karma článku: 38.00 | Přečteno: 1228 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Ani já nemám chuť slavit 17. listopad, pokud bude v režii jen pražské kavárny

Pan prezident Miloš Zeman oznámil, že se nebude účastnit veřejných akcí k 30. výročí Sametové revoluce. Pokud by ty oslavy pořádal jen někdo napojený na pražskou kavárnu, tak bych se neúčastnil ani já.

23.9.2019 v 18:33 | Karma článku: 26.64 | Přečteno: 360 |

Martin Braun

Padesát odstínů Grety

Anebo možná více. Kdo ví. Ten název je spíše jen taková hříčka, která mně napadá, když vidím, že tato útlá dívenka na nás čtenáře a diváky vykukuje ze všech možných míst a hlásá svá postpubertální moudra.

23.9.2019 v 17:34 | Karma článku: 30.12 | Přečteno: 680 | Diskuse

Jan Ziegler

Ne antisemitismu a protiizraelská nenávist islamistů v OSN

Čeští poslanci by měli co nejdřív schválit rezoluci odsuzující antisemitismus a cílené dehonestování Izraele. Dobrý příklad předvedla Mezinárodní federace juda, která suspendovala islamistický Írán.

23.9.2019 v 16:43 | Karma článku: 20.72 | Přečteno: 277 | Diskuse

Vilém Barák

Sovětské pomníky, ruské teritoriální značky

Snaha o zřízení památníků legionářům například v Samaře, uralském Zlatoustu a Lipjagách se podobá prorážení zdi hlavou. Bylo by nejlepší smlouvu s Ruskem vypovědět a péči o hroby zajišťovat pouze podle Ženevské úmluvy.

23.9.2019 v 16:06 | Karma článku: 19.36 | Přečteno: 306 | Diskuse

Jan Polanecký

Zregulovat, zakázat a zavřít je, až zčernaj!

Mentalita zákazů, usměrňování a represe se v České republice šíří od konce 90. let jako nezvladatelná infekce. A já pevně věřím, že nejsem sám, komu to už silně leze krkem.

23.9.2019 v 13:00 | Karma článku: 36.32 | Přečteno: 1303 | Diskuse
Počet článků 1592 Celková karma 47.18 Průměrná čtenost 6493

František Matějka (*1970) je předsedou celostátní Strany nezávislosti České republiky a předsedou spolku Centrum nezávislosti České republiky. Více informací najdete na www.frantisekmatejka.cz

Najdete na iDNES.cz