Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Kdo chce islám v Evropě, je prostě nepřítelem západní civilizace

1. 01. 2011 13:21:40
„Jak děsná jsou prokletí, jimiž stíhá mohamedánství své vyznavače! Kromě fanatického nadšení, které je u člověka stejně nebezpečné, jako je nebezpečná vzteklina u psa, trpí tou strašnou fatalistickou apatií. Důsledky se patrně projevují v mnoha zemích. Neprozřetelné zvyky, ledabylý systém zemědělství, líné obchodní metody a nejisté vlastnictví existují všude, kde vládnou či žijí následovníci Proroka. Pokleslá smyslnost zbavuje pozemský život půvabu a zjemnělosti a příští důstojnosti i svatosti...

The_River_War.PNG
... To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma.“

Sir Winston Churchill (1874 - 1965), 1899 - The River War, sv. 2, s 248-50


Od té doby se stalo mnohé, ale nic z toho nepopřelo tento přes sto let starý názor významného britského státníka. Naopak. Počty muslimů ve světě raketově stouply a západní civilizace se za tu dobu se staženými půlkami a ve slepé víře v jakési dobro, osvětu a integraci neuvěřitelně ohnula. Celý svět se každý den potkává s teroristickými útoky ve jménu víry Proroka Mohameda (aktuální čísla můžete pravidelně sledovat například zde). Rostě počet odhalených příprav útoků na cíle v Evropě a to dokonce už i v takových státech, které byly k islámu a jeho přijetí v rámci prosazování multikulturní společnosti velmi vstřícné a jen těžko by si mohl někdo z muslimů stěžovat na nevlídnost při využívání sociálních systémů, nebo umožnění žít po jejich přesto, že jimi zastávané hodnoty jsou na hony vzdálené těm evropským. Právě díky nim jsme museli zpřísnit kontroly na letištích, které se tak staly potupným místem hromadných kontrol příslušníků západní civilizace. Matky mají problém si v lahvích vzít do letadla na cestu mateřské mléko pro své děti, postižení lidé si musí odmontovávat náhradní protézy, na seznamech nežádoucích osob k přepravě se díky shodnosti jmen s hledanými islámskými teroristy objevují i malé děti a téměř všechny zbylé cestující skenují přístroji jako nějakou nebezpečnou zvěř (více o dalších neuvěřitelných případech si můžete přečíst zde). S rostoucím počtem přistěhovalců z muslimských zemí za podpory integrační politiky Evropské unie roste počet ghet, násilných trestných činů i ničení majetku a na předměstích evropských měst hoří auta i obchody. Skutečnost, že České republice se tyto projevy zatím vyhýbají, je ovlivněna jen časem. Jestliže to svým laxním přístupem dopustíme, dojdou i k nám stejně, jako došly do evropských států k islámu dříve bláhově vstřícným.

Stejně jako svého času Sir Winston Churchill se i já dnes domnívám, že na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Utopistické sny o multikulturalistické společnosti přinášejí své důsledky, které lze jen stěží nahradit výjimkami nějakého příkladného soužití, většinou masivně, nedobrovolně a bez našeho svolení podporovaného z veřejných prostředků v různých komunitách, které nám politici dávají za příklad, a které za další naše peníze propagují ve veřejnoprávních médiích. Dnes začíná Nový roky 2011. Přání všeho dobrého, hodně zdraví, štěstí, klidu a pohody se zde na idnes.cz jistě ujmou jiní kolegové blogeři a děkuji jim za to. Já se domnívám, že taková přání jsou splnitelná za předpokladu, že jsou k nim i vnější společenské podmínky, nejen naše vlastní snaha, provázená mnohdy absencí starosti o víc, než je jen nejbližší prostor kolem každého z nás. A právě proto si přeji, aby se v tomto roce západní civilizace z toho multikulturalistického snu probrala. A pokud to tentokrát má znamenat nějaký ten krok zpět, který by západní civilizaci umožnil realisticky vyhodnotit dosavadní směr integrace islámu a přijmout směr jiný, pak jej tentokrát rád udělám.

Západní civilizace udělala ve svém vývoji jistě řadu chyb, které se dotkly celého světa. Není ovšem nejmenší důvod v nich pokračovat. Nevyvážejme náš svět a naše vnímání hodnot tam, kde o ně nestojí, neboť k případným změnám musí tamější lidé dojít sami svým vlastním poznáním, budou-li chtít. Nedopusťme ale, aby jejich hodnoty byly vyváženy k nám, natož aktivně integrovány a našimi penězi podporovány. Západní demokracie rozhodně není bez chyb. Přesto s ní podle mě islám nemá nic společného a nemůže k jejímu vývoji žádoucím směrem, tedy k větší svobodě jedince, nijak přispět.


PS: Dnes není jen Nový rok. Slavíme Den obnovy samostatného českého státu a já věřím, že se to z dlouhodobého pohledu týká výše uvedeného tématu více, než si možná řada z nás připouští. Tak hezký svátek!


Aktuálně nabízím také článek:
Za naprosto nejhorší, co do hlavy v životě člověka v současném světě servírujeme odmala paradoxně na zlatém podnosu, je představa, že je něco „zadarmo“. Táhne se to pak s námi celý život. Studium je jednou z takový částí našich životů...:
Na krizi morálky se podílí také současné socialistické školství

.

Autor: František Matějka | sobota 1.1.2011 13:21 | karma článku: 41.74 | přečteno: 5213x

Další články blogera

František Matějka

Rezignuji na post předsedy strany. Je čas udělat další krok na cestě

Vážení čtenáři, přátelé, mnozí z vás mě podporují a spolupracují se mnou už dlouhé roky. Je čas seznámit vás s novou etapou mé cesty. Rozhodl jsem se udělat další krok, který je logickým vyústěním dosavadní práce.

23.5.2020 v 10:52 | Karma článku: 15.73 | Přečteno: 645 | Diskuse

František Matějka

Návrh Ústavního zákona o referendu o členství České republiky v Evropské unii

Občas je mně a kolegům vytýkáno, že prý ve věci czexitu a tedy vystoupení České republiky z EU odmítáme spolupracovat s jinými. Není tomu tak. Jako důkaz předkládám naše zásadní rozhodnutí a návrh ústavního zákona.

11.4.2020 v 23:29 | Karma článku: 33.11 | Přečteno: 1355 | Diskuse

František Matějka

Děkuji za fantastickou příležitost zažít upřímnou solidaritu v této zemi

Koronavirus přinesl strach, zmar, nenávist i kýbly žluče. Přinesl ale také očekávání, naději, víru a nové příležitosti. A hlavně přinesl upřímnou a dobrovolnou solidaritu, jaká tu nebyla desítky let. Nevěřil bych, že to zažiju.

29.3.2020 v 19:22 | Karma článku: 38.81 | Přečteno: 1578 | Diskuse

František Matějka

Byl jsem tam. Happy Brexit Day, jednu vteřinu jste v EU a druhou už ne

Představte si to. Stojíte na jednom místě a ani se nehnete. Na rozdíl od Dobytí severního pólu Járy Cimrmana a slavného „Jdu na sever. A už jdu na jih!“, nemusíte udělat jediný krok. Jednu vteřinu jste v EU a druhou už ne.

5.2.2020 v 19:14 | Karma článku: 44.39 | Přečteno: 4872 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Otto Kamm

Kapitola LXVI. - Návštěva z USA

Mnohému nepozornému sledovateli dění na našem politickém písečku uniklo, že se k nám chystá návštěva z USA. A navštíví nejen prezidenta Zemana, ale i našeho premiéra.

7.8.2020 v 18:16 | Karma článku: 16.10 | Přečteno: 288 | Diskuse

Drahomír Kvasnička

Piráti - partaj infantilních dětí pro infantilní děti

Neřeknu nic nového, když prohlásím, že demokracie je nešikovný systém. Jeden z mnoha nešikovných systémů...

7.8.2020 v 16:11 | Karma článku: 37.44 | Přečteno: 1055 | Diskuse

Veronika Valíková

Nebezpečné politické procesy

Minulý týden vydal italský senát trestnímu stíhání Mattea Salviniho, šéfa Ligy, v tuto chvíli jedné z nejsilnějších stran v zemi, poměrem 149 hlasů proti 141. Hrozí mu až patnáct let vězení a dočasný zákaz politické činnosti.

7.8.2020 v 13:34 | Karma článku: 34.48 | Přečteno: 869 | Diskuse

Jan Dvořák

U Babišů ušetřili

Ušetřit oproti očekávání výdaj dvě stě tisíc korun ze soukromého účtu vždycky potěší. I super bohatého člověka.

7.8.2020 v 12:34 | Karma článku: 18.57 | Přečteno: 514 | Diskuse

Petr Polák

Být komunistou je IN!

... hlásají plakáty z dílny KSČM. Bolševikům ale ujel vlak, akorát jim to ještě nedošlo. Jejich revoluční potenciál u nás skončil spolu s 50. léty.

7.8.2020 v 10:00 | Karma článku: 21.07 | Přečteno: 531 | Diskuse
Počet článků 1599 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 6491

František Matějka (*1970) je předsedou spolku Centrum nezávislosti České republiky a ředitelem Národního střeleckého centra. Více informací najdete na www.frantisekmatejka.cz