Podřezávat v ČR živá zvířata a vyhnout se trestu? Stačí být muslim

9. 10. 2010 20:03:04
Je rok 2010, ale jsou u nás dvě místa, kde se zastavil čas ve středověku. Prvním je náboženské zabíjení zvířat v Náměšti nad Oslavou, druhým je pak Ministerstvo zemědělství ČR, které to barbarství povolilo.

Lidé si v kulturním světě dali mnoho práce s tím, aby stanovili vymahatelné podmínky, zamezující týrání zvířat při porážce. Zvířata nesmí být usmrcována za plného vědomí, aby netrpěla. Když jako český občan podříznete za plného vědomí zvíře a necháte ho vykrvácet, čekají Vás dnes již dokonce tresty odnětí svobody. Pokud jste ovšem muslim, vyznávající islám a žijící na území České republiky, jste z obliga a můžete zvířata rituálně podřezávat při jejich plném vědomí. Povolilo jim to naše Ministerstvo zemědělství České republiky dne 25. února pod č.j. 6930/2010-17210, čímž jim vlastně udělilo pardon z dosahu našeho trestního práva.

Islamizace Evropy je v plném proudu. Významný islamista Anjem Choudary se v Británii zasazuje o plné užívání islámského práva v Británii. Jeho slova jsou více než výmluvná: „Chceme zavést islám v Británii jako alternativu, ekonomickou, sociální, politickou. Šaría jednoho dne nebude jen v Británii ale v celé Evropě a ve zbytku světa“. Takzvaní umírnění muslimové ho sice označují za extrémistu, ale krutou pravdou je, že Ve Velké Británii se praktikuje právo šaría paralelně s britským právním řádem od roku 1982 a existuje tam zhruba 85 soudů, které se právem šaría řídí. U nás zatím nejsme tak daleko. Zatím jsme povolili jen pár mešit a barbarské podřezávání zvířat zaživa. To v takové Francii jsou dál. Když tam 16. března slaví muslimové své svátky Aid el-kebir, popelnice v arabských čtvrtích francouzských měst přetékají krvavými zvířecími vnitřnostmi a dalšími části těla, protože normální jatka podobné rituální zabíjení neprovozují a muslimové si pomáhají svépomocí. Francouzská vláda si netroufá proti tomu nikterak zakročit, ačkoli způsob zabíjení halal porušuje obecné národní předpisy na ochranu zvířat, včetně evropské směrnice o zákazu jatek mimo autorizovaná a hygienou přísně kontrolovaná jatka.

Přemýšlím, kam až jsme schopni ustoupit. Zůstává jen otázkou, zda možnost vykonávat právo šaría pro účely muslimů nebude za čas povoleno i naším Ministerstvem spravedlnosti ČR. Nebo zda nakonec ty naše všechny možné humanistické organizace, které mají zcela zvrácený pohled na skutečná lidská práva a řeší u nás každou blbost, učeně humanisticky nezjistí, že podřezávání lidí muslimy zaživa je vlastně zcela odpovídající jejich tradicím, které musíme respektovat.

Nabízím Vám jak rozhodnutí ministerstva, tak jedno video. Předem Vás upozorňuji, že je drsné a není pro každého. V každém případě ho považuji za velmi důležité, protože jeho obsah ukazuje, jak dělají v islámských zemích to, co u nás ministerstvo zemědělství povolilo výjimkou ze zákona muslimům na území naší České republiky. Na videu uvidíte zabití podle islámského způsobu. Jedním tahem dle náboženské tradice podříznuté hrdlo (zdaleka ne všem se to v jejich zemích daří, zejména u velkých zvířat je to téměř nemožné), čímž zvíře zemře na následky vykrvácení. Svázání zvířete před podříznutím jim trvá mnohdy desítky minut. Hlava nesmí být řezem oddělena od trupu. Zabíjející vysloví v pravém okamžiku jméno boha Allaha, a odříká modlitbu obsahující jeho jméno např. řekne „Bismillah Allah-u-Akbar". Porážka „Zabiha" je v České republice prováděna podle islámského práva Šaría. Je to podle mého nejhlubšího přesvědčení stejně barbarské, jako ve středověku zamrzlý celý islám. Já tohle v České republice prostě nechci. Považuji svůj odpor vůči islámu u nás a jeho sílícímu vlivu na naši kulturu za zcela legitimní vyjádření občanského názoru, jehož akceptaci prostě bez jakékoli politické korektnosti požaduji po našich politicích. Chcete si rituálně podřezávat zvířata? Tak ne u nás. Vraťte se tam, kde je to „normální". Jestli někdo nedodržuje přísná pravidla hry na českých jatkách (a děje se to), je to špatně a měli bychom to přísně trestat. Zde ovšem opět nějaká skupina dostala výjimku. Opět neplatí na území České republice stejná pravidla a stejné zákony pro všechny.

Lží a mlžení o islámské kultuře a zvycích slyšíme od politiků dost a dost. Pevně věřím, jakkoli video je opravdu pro silné povahy, že redakce idnes článek přijme a pochopí, že na videu není nic jiného, než holá, skutečná a nezkreslená pravda.rozhodnuti_porazka_halal.PNG
.
Aktuálně nabízím také článek:
Elitní policista předal u notáře lidem ze CNN kopii spisu, který nemá od roku 1989 obdoby. Chtěl předejít zametení pod koberec nejhorší kauzy, která pravděpodobně otřese sněmovnou, komunálem, ale i samotnými základy zastupitelské demokracie...:
Skandální informace ze spisu PČR o financování politických stran

.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: František Matějka | sobota 9.10.2010 20:03 | karma článku: 39.09 | přečteno: 5557x

Další články blogera

František Matějka

Zakázaná Karkulka a novodobí Koniášové!

Není to nic nového, jde jen další tykadlo normalizované korektnosti, které vystrkují samozvaní strážci morálky a narovnávači údajných nespravedlností. Pokusy měnit dějiny a kultury se nám množí a jsou pro Evropu stejně nebezpečné.

12.4.2019 v 11:59 | Karma článku: 41.32 | Přečteno: 1879 | Diskuse

František Matějka

Bruselská propaganda v českých školách je morální zločin!

Dnes mi nepříčetně zvedl tlak rektor olomoucké univerzi Ladislav Miller, který si opět osobuje patent na pravdu, konkrétně tu jedinou, po bruselku normalizovanou. Navíc ji chce vtloukat do hlavy dětem, což je morální zločin.

7.4.2019 v 13:21 | Karma článku: 43.69 | Přečteno: 2501 | Diskuse

František Matějka

Po odchodu z Evropské unie nepřijde žádná apokalypsa, naopak se budeme mít lépe.

Češi chtějí znovu získat kontrolu nad vlastní zemí. Chtějí rozhodovat o podobě své vlastní hospodářské i imigrační politiky. Chceme, aby naše vlastní zákony měly přednost před zákony Evropské unie.

25.3.2019 v 9:50 | Karma článku: 41.33 | Přečteno: 2508 | Diskuse

František Matějka

Jak to tedy je s Evropskou unií doopravdy?

Poprvé účinkuji v nějakém filmovém díle a jsem rád, že je to zrovna v dokumentu o Evropské unii, který natočil výborný reportér a novinář Stanislav Brunclík. Dnes ho můžete vidět na vlastní oči.

21.3.2019 v 9:50 | Karma článku: 23.54 | Přečteno: 740 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Berwid-Buquoy

Notredamské inferno aneb Klasické pojišťovací podvody

Pojišťovací podvod má mnoho tváří a na některých pilně pracují sociální vědy až několik let, aby daný, v některých případech dokonce geniální podvod, mohl vstoupit do lidských dějin jako zcela transparetní „fakt“...

22.4.2019 v 13:36 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 33 | Diskuse

Karel Vašíček

Tak nám zmlátili Dominika Feriho!

Kromě krvavých atentátů ve Srí Lance byla včera další důležitá zpráva. Pan poslanec si udělal výlet na ochutnávku vína a dostal přes hubu.

22.4.2019 v 8:58 | Karma článku: 36.62 | Přečteno: 1404 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Finanční gramotnost

On třeba může na základě dlouhodobé statistiky doložit, že oficiálně publikovaná inflace, která je vypočítávána na základě univerzálního spotřebního koše, pro něj neplatí. Skutečná inflace pro lidi, kteří hlavně bydlí a jí činí 5%

22.4.2019 v 7:00 | Karma článku: 18.13 | Přečteno: 379 | Diskuse

Petr Burian

Babiš narazil

Na dno hrnce. Po pěti letech konjunktury ekonomiky, kdy naše vláda v dobách žírných hospodařila jen zuby nehty s vyrovnaným rozpočtem a schváleným deficitem v desítkách miliard korun, přichází ochlazení. Lžíce cinkla o dno hrnce.

21.4.2019 v 16:36 | Karma článku: 41.75 | Přečteno: 3186 | Diskuse

Libor Čermák

Cože? Demonstrace proti ženě ve vládě?

Jak jsem se dozvěděl z Fora 24, tak kdosi prý připravuje další protivládní demonstraci. Ale proti komu? Proti ženě ve vládě. Proti Marii Benešové, která se ministryní ještě ani nestala. Je ale příznivkyně Miloše Zemana.

21.4.2019 v 12:13 | Karma článku: 35.55 | Přečteno: 946 |
Počet článků 1586 Celková karma 43.58 Průměrná čtenost 6494

František Matějka (*1970) je předsedou celostátní Strany nezávislosti České republiky a předsedou spolku Centrum nezávislosti České republiky. Více informací najdete na www.frantisekmatejka.cz

Najdete na iDNES.cz